zpět

Provoňte svůj byt omamnou vůní a nechte se unést její atmosférou

Vonné svíčky jsou stále populárnější. Není divu. Příjemná vůně linoucí se celým bytem dokáže velkou měrou ovlivnit nejenom atmosféru v místnosti, ale i vaši náladu. Vonné svíčky jsou proto vhodné i jako dárek pro vaše nejbližší.

Malé vonné čajové svíčky, které naleznete snad v každém obchůdku, má doma v zásuvce snad každý z nás. Existují ale i větší svíčky, po kterých sice vaše peněženka lehce zapláče, ale výsledek stojí za to. Nejen, že krásně a velmi intenzivně voní, ale většina z nich je ve sklenicích a vydrží vám někdy i více než jeden rok. A to už se vyplatí. Vaše rodina či návštěva jistě ocení útulnou atmosféru, kterou pomocí svíček vytvoříte. Pozor ale na výběr vůní. Pro někoho mohou být příliš agresivní a mohou vyvolat i sennou rýmu či alergickou reakci. Je proto důležité koupi konzultovat s celou rodinou, nebo vzít v potaz, že ne každému voní to samé, co vám. Pokud se však rozhodnete sáhnout hlouběji do peněženky a tento vonící skvost pořídíte, určitě neprohloupíte a budete se těšit, až jej večer opět zapálíte.

 

Christine Pölderlová

Provoňte svůj byt omamnou vůní a nechte se unést její atmosférou Provoňte svůj byt omamnou vůní a nechte se unést její atmosférou Provoňte svůj byt omamnou vůní a nechte se unést její atmosférou
Prohlédnout galerii (4)