zpět

Vstup povolen dětem i dospělým aneb sedací pytle pro všechny

Sedací pytle jsou velmi oblíbeným doplňkem moderních interiéru i kanceláří. Nejvíce se využívají do dětských pokojů, kde ratolesti povětšinou posedávají po zemi. Není ale žádnou výjimkou, když sedací pytel nalezneme v obývacím pokoji nebo ve společenské místnosti v kancelářích.

Jako kancelářský doplněk

Znáte to, sedíte celý den za počítačem a potřebujete se protáhnout, nebo na chvilku odpočinou po vydatném obědě. Rozložit se po celé délce pohovky asi není v kanceláři to pravé ořechové. V takovém případě je vhodné tělo odložit do sedacího pytle, který se vám přizpůsobí, a můžete si ho napolohovat dle vlastních představ. Je to tedy výborný pomocník, pokud právě zařizujete kancelář a přemýšlíte o něčem, co nejenom oživí interiér, ale také vy nebo vaši zaměstnanci uvítají.

Praktické využití pro dětský pokoj

Když jsou všechny úkoly hotové a nastane čas her, přichází na scénu sedací pytel. Děti nesedí na studené plovoucí podlaze, a navíc, pokud čteme dětem pohádku, můžeme přilehnout také. Sedací pytle jsou dostatečně velké, aby se na něj vešly dvě osoby. Navíc barevné varianty, které můžeme v obchodech naleznout, jsou mnohdy až bláznivé a skvěle zapadnou to dětských pokojů. Děti si je jistě oblíbí.

Obývací pokoj s nevšedním doplněk

Pokud nedisponujete velkým prostorem pro několikamístnou sedací soupravu, nebo vás klasická křesílka tak úplně nebaví, i v tomto případě je sedací pytel to pravé. Dokonale doplní zbytek interiéru a při posezení s přáteli je to skvělý společník. Je ale důležité si uvědomit, v jaké věkové kategorii jsou vaši přátelé, které jsou u vás doma častými hosty. Mladší generace tento „kousek“ jistě ocení, nicméně vaši rodiče či prarodiče, kterým se hůř vstává, už méně.

Cenově dostupný

Určitě vás překvapí i svou cenou, která se pohybuje kolem dvou tisíc korun. Možná si teď říkáte, že to až tak levná záležitost není, ale vězte, že sedací pytel vám vydrží velmi dlouho. Hodí se totiž do většiny interiéru, a proto není potřeba ho tak často měnit.

Pokud ještě váháte, zda tento stylový sedací pytel pořídit, tak se určitě podívejte do naší galerie.

 

Christine Pölderlová

 

Vstup povolen dětem i dospělým aneb sedací pytle pro všechny Vstup povolen dětem i dospělým aneb sedací pytle pro všechny Vstup povolen dětem i dospělým aneb sedací pytle pro všechny
Prohlédnout galerii (4)

Podobné projekty