zpět

Přiveďte si domů více denního světla

Každý z nás by chtěl mít krásné a zdravé bydlení. Vyplatí se proto nepodceňovat již počáteční fázi projektu a myslet na dostatek denního světla. Nicméně málokdo dokáže vše podstatné podchytit už na začátku. Naštěstí existuje řešení jak docílit toho, aby rodina nakonec bydlela v lepším. A tím řešením je renovace. Můžete začít třeba novými střešními okny.

Při plánovaní renovace mějte na paměti, že dostatek denního světla je zásadním předpokladem pro kvalitu bydlení. Neméně důležitý je ale také dostatek čerstvého vzduchu, správná teplota i vlhkost. To jsou jasné důvody, proč se vyplatí investovat do kvalitních střešních oken s trojsklem. Pro majitele fasádních oken je trojsklo běžnou součástí komfortního bydlení. Od okamžiku, kdy společnost VELUX představila cenově dostupné trojsklo s cenou srovnatelnou s dvojsklem, se stalo standardem i mezi střešními okny. Pokud teď plánujete rekonstrukci, zvažte, zda nepořídit okno navíc.

Je snadné získat více denního světla 
Cenově dostupná střešní okna VELUX s trojsklem potěší každého, kdo chce proměnit své podkroví ve zdravější a komfortnější místo s dostatkem denního světla a čerstvého vzduchu. Je totiž snadné si namísto dvou nových oken pořídit rovnou tři, a dostat tak více denního světla i do dalších místností. Dostatek světla je spolu kvalitním větráním základem zdravého bydlení a není tedy důvod, abyste i nad schodištěm, chodbou a dalšími opomíjenými částmi domu neměli více denního světla. Předností střešních oken mimo jiné je, že dokáží ve srovnání s fasádními okny přivést do interiéru až dvakrát více denního světla.

Neméně důležitá je energetická úspornost 
Všechna střešní okna VELUX mají pozitivní energetickou bilanci a jsou mimo jiné zařazena do programu Nová zelená úsporám. Například energeticky úsporné trojsklo v dostupné kategorii Standard Plus dosahuje hodnoty Uw 1,1. Každá varianta okna s trojsklem je vybavena unikátním systémem izolace ThermoTechnology™, který nabízí silnou a energeticky efektivní ochranu před chladem a průvanem. Navíc jsou střešní okna VELUX dostupná v různých velikostech, v dřevěném i bezúdržbovém provedení, s horním i spodním ovládáním. 
Pokud chcete pro sebe i svou rodinu vytvořit zdravé místo pro život, je nezbytné zahrnout do kalkulací také dostatek denního světla a čerstvého vzduchu. Střešní okna VELUX jsou řešením v obou případech. Více se o kvalitách střešních oken s trojsklem dozvíte na: velux.cz/trojsklo.

 

Zdroj: VELUX

Autor: Komerční prezentace

Přiveďte si domů více denního světla Přiveďte si domů více denního světla Přiveďte si domů více denního světla
Prohlédnout galerii (3)