zpět

Skvělí pomocníci, kteří vám usnadní život

V dnešní uspěchané době není snadné udržet domácnost a její chod v perfektním stavu. Naštěstí už není nic neobvyklého využívat služeb hospodyně nebo si domů pozvat úklidovou firmu. My pro vás máme pár tipů na úžasné pomocníky, kteří s vámi budou po celý den a budou i maximálně výkonní.

Ovládejte myčku pomocí telefonu                   

Myčka, kterou ovládáte na dálku? Ano, i to je v dnešním světě možné. Můžete si tak navolit program a délku mytí nádobí. Stačí jen zadat do aplikace informace o druhu nádobí a své specifické požadavky. Pokud si nejste jisti výběrem programu, nemějte strach, i s tímto problémem vám aplikace pomůže a nabídne vám ideální program, který nádobí vyhovuje.

Další skvělou vychytávkou je počítaní použitých tablet. Když se bude zásoba tablet blížit ke konci, aplikace vás jednoduše upozorní, že je čas na dokoupení tablet nových. No řekněte, není to skvělé?

Jediné, co myčka a připojení aplikace ještě nedokáží, je vyjmutí a následný úklid nádobí. Aby vám ale výrobci tuto činnost co nejvíce usnadnili, můžete si v aplikaci navolit barvu osvětlení vnitřku myčky a nikdy už nebudete večer tápat, jestli jste opravu vyndali všechno.

Chodit do čistírny? Škoda času

Nosíte často obleky, saka či klobouky? Pak jistě víte, že chození do čistírny zabere spoustu času, který byste mohli zúročit jinak. Máme pro vás tip. Existuje přístroj, který je ideální pro čištění a rovnání oděvů. Na rozdíl od praček si vystačí pouze s párou. Postačí zmáčknout jedno tlačítko, kterým páru spustíte a můžete se pustit do čištění. Díky této technologii zbavíte oděvy nejenom špíny, ale téměř i všech bakterií. Jako bonus disponuje programem pro narovnání nohavic u kalhot bez použití žehličky.

Přístroj je vybavený takzvanou chytrou diagnostikou, a proto se nemusíte kvůli každé maličkosti obracet na technika. Pomocí chytrého telefonu zařízení rozpozná, zda problém vyřešíme sami doma nebo je potřeba obrátit se na servis.

Každý rok jiný vzhled

Zná to každý – pořídíte si nový nábytek a za pár let byste ho už nejradši vyměnili za nový, modernější. A to samé platí o kuchyních a spotřebičích. To si však může málokdo dovolit. Proto vám jistě udělá radost vychytávka, kterou se mohou některé spotřebiče pochlubit. Lze k nim totiž pořídit různě barevné díly, které se na přední desku spotřebiče, například chladničky, upevní pomocí magnetů. Díky tomu můžete velmi jednoduše a rychle změnit vzhled kuchyně podle nálady.

 

Christine Pölderlová

Skvělí pomocníci, kteří vám usnadní život Skvělí pomocníci, kteří vám usnadní život
Prohlédnout galerii (2)