zpět

Netradiční dekorace? Sportovní ocenění

Každý sportovec potřebuje být oceněn a vidět své úspěchy před sebou. K tomu mu slouží hlavně nejrůznější sportovní ocenění ze soutěží, které si může kamkoliv vystavit. Sportovní ocenění jsou také skvělou prevencí proti syndromu vyhoření. Když má sportovec pocit, že už mu to nejde a že ho t vlastně nebaví, podívá se do své vitríny a energie je zase zpět. Jak tedy využít sportovní ocenění jako originální dekoraci a kde s je vystavit? To se dozvíte v následujícím článku.

Vlastní vitrína

Nejčastějším způsobem vystavení sportovních trofejí, pohárů a dalších ocenění jsou vitríny, které jsou většinou součástí obývací stěny. Pokud někdo není sportovec, tak v nich má vystavené skleničky, hrnky či jiné nádobí. Vitríny jsou ale tou nejlepší volbou pro vystavení sportovních ocenění. Jsou v nich totiž chráněné proti prachu a jinému poškození a i přesto jdou vidět. Každý sportovec by měl mít svou vitrínu, kam si umístí pouze své úspěchy. Sportovní ocenění dodají vitríně osobitost a originálnost.

Ozdoba poliček

Stěhovali jste se a v zápalu vybavování interiéru jste si nechali pověsit více poliček než je třeba? Nevadí, využijte je jako místo pro své sportovní úspěchy. Sportovní ocenění, především poháry, se v tu chvíli stanou dominantou celé místnosti a jejich lesk dodá poličkám originálnější vzhled.

Ložnice

Ložnice je místnost, kde začínáme i ukončujeme svůj den a proto bychom do ní měli přenášet co nejvíce pozitivní energie. Tuto energii získáme především pomocí nejrůznějších dekorací, které zobrazují náš život jako jsou například fotografie a nebo právě sportovní ocenění. Každý sportovec se rád probouzí s pohledem na své úspěchy a také s nimi rád usíná.

Koutek úspěchů

Jsou veškeré Vaše vitríny a poličky plné a Vy nevíte, kam umístit své poháry, trofeje či medaile? Zkuste se podívat, zda se v nějaké místnosti nenajde koutek, kam by se vešla alespoň malá komoda a pár poliček. Našli jste ho? Skvěle, vytvořte si Váš koutek úspěchů a zpestřete jím celou místnost!

Podobné projekty