zpět

Lednový veletrh FOR DECOR & HOME nabídne inspiraci nejenom na jarní svátky

V druhé polovině ledna se opět uskuteční veletrh dekorací a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Tato odborná akce bude sice primárně zaměřena na jarní dekorace, sv. Valentýna a Velikonoce, ale k vidění zde bude ale i dárkové zboží a dekorační předměty s celoročním uplatněním. Pro návštěvníky bude navíc připraven i zajímavý doprovodný program.

Jarní veletrh FOR DECOR & HOME, který v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech proběhne od čtvrtka 18. do soboty 20. ledna, je zaměřen zejména na sortiment sezónního zboží spojeného s jarem, tedy Velikonocemi, svátkem svatého Valentýna, Mezinárodním dnem žen či Dnem matek. A někteří vystavovatelé nechají návštěvníky v předstihu nahlédnout i pod pokličku Vánoc roku 2018. Veletrh nabídne ideální prostředí pro odborníky a obchodníky, kteří mohou vést profesní jednání a uzavírat kontrakty. Atmosféra veletrhu však slibuje také inspirativní zážitek pro všechny milovníky dekorací v podobě novinek, nejnovějších trendů či ucelených firemních kolekcí. Veletrh má kontraktační zaměření, některé z firem však nabídnou i přímý prodej nebo kontakty na své e-shopy.

 

Kromě dekorací a dárkového zboží bude zastoupen i obor floristiky. Na stánku časopisu Floristika budou každý den probíhat ukázky aranžování květin s jarní tematikou. Známá floristka Pavlína Švecová nabídne inspiraci všem návštěvníkům ve čtvrtek od 11:00 do 12:00 hodin, v pátek od 14:00 do 15:00 hodin a v sobotu od 11:00 do 12:00 hodin a od 14:00 do 15:00 hodin. Časopis Floristika zároveň vyhlásí profesionální soutěž Svatební kytice, a to 18. ledna v 11:00 hodin. Své zajímavé workshopy chystá i designérka v oboru balení dárků Radka Křivánková. Jarní veletrh FOR DECOR & HOME chystá kromě profesionální obchodní atmosféry i příjemné překvapení pro každého návštěvníka.

 

Více informací najdete na www.fordecor.cz. Zlevněnou vstupenku si můžete zaregistrovat na www.fordecor.cz/sleva.

 

 

Komerční prezentace

Ilustrační foto Shutterstock