zpět

S nádobím značky Lässig se děti snadno naučí základům stolování

Stolování s malými dětmi je (pro rodiče) někdy celkem náročné. Malé děti totiž všechno chtějí dělat samy. Jenže talíře po stole kloužou, velký příbor se špatně drží a nápoje ze skleniček se vylévají. Pokud však malým stolovníkům pořídíme jejich vlastní nádobí, které jim výborně padne do ruček, neklouže po stole a ještě je ozdobeno veselými obrázky, máme vyhráno. Německá značka Lässig ve svém sortimentu takové nádobí pro děti nabízí! S vlastním nádobím si děti budou připadat „velké“ a důležité navíc se jim s veselými talířky, mističkami a dalším nádobím bude lépe jíst i pít. Celý sortiment je k vidění na www.babypoint.cz.

Krásné obrázky talířků Lässig Plate with Silicone lákají děti k dojídání

Snad všichni si ze svého dětství pamatujeme, jakou radost jsme měli, když na nás zpod jídla vykoukl náš oblíbený obrázek na talířku. Nejinak to mají i naše děti. Pět nových krásných motivů zvířátek čeká na všechny malé jedlíky. Kvalitní provedení tohoto melaminového talířku zajišťuje výdrž, silikonový proužek zespoda talíře zabraňuje nepříjemnému „cestování“ talíře po stole. Všechny talířky se dají mýt v myčce.

Za maminku…. Za tatínka…. Krásné příbory Lässig Cutlery Stainless Steel

Vidlička a lžíce mají bytelnou kovovou část z nerezavějící oceli velmi odolnou proti ohnutí, ale naopak plastovou část příjemnou k držení. Malí stolovníci se s tímto svým prvním příborem snadno naučí jíst samostatně. Pět nových motivů je stejných jako u talířku, mističky a hrnečku, není tedy problém poskládat si celý set s motivem svého oblíbeného zvířátka. Také tyto příbory je možné bez obav umývat v myčce nádobí. 

 Mistička, co zvládne i šikmou plochu – Lässig with Silicone

Doslova (i) na šikmé ploše bude pevně stát tato krásná melaminová mistička. Je to díky silikonovému pruhu ze spodu misky, který se postará o to, že zůstane přesně tam, kde děti potřebují – tedy na stole. Kvalitní provedení a krásný design misky z ní učiní oblíbenou nádobu na jídlo našich nejmenších. Pět nových motivů si najde své příznivce mezi kluky i holčičkami. Všechny mističky můžeme bez obav umývat také v myčce. 

Nápoje pod kontrolou s hrníčkem Lässig Cup with Silicone

Dětský hrníček s pítkem Lässig pomůže všem malým dětem naučit se pít z opravdového hrnečku, Praktická ouška na stranách usnadní držení, a zda budou mít nahoře pítko či nikoliv, si děti mohou vybrat dle své zručnosti. Silikonový pruh zespoda hrníčku zabraňuje klouzání a hrneček bez obav můžeme umývat v myčce. Pro děti je připraveno pět nových krásných motivů se zvířátky, se kterými bude hračka dodržovat pitný režim. 

S nádobím značky Lässig se děti snadno naučí základům stolování S nádobím značky Lässig se děti snadno naučí základům stolování S nádobím značky Lässig se děti snadno naučí základům stolování
Prohlédnout galerii (6)

Podobné projekty