zpět

Multifunkční ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2020 umí i sterilizovat a vařit

S příchodem miminka do rodiny přibyde v domácnosti také řada přístrojů. Sterilizátor, ohřívač dětské stravy, ohřívač kojeneckých lahví, parní hrnec a mnoho dalšího. Snadné řešení může představovat novinka značky BAYBY – Multifunkční ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2020, který zvládne hned čtyři věci a stane se tak velkým pomocníkem každé maminky. Umí ohřát jak mléko, tak i dětskou stravu, poradí si se sterilizací lahvičky, saviček, a dalších doplňků, ale také dokáže například uvařit na páře – tedy nejzdravějším způsobem – zeleninu na první příkrmy. Více na www.bayby.cz.

OHŘÍVÁ MLÉKO I PŘÍKRMY, STERILIZUJE (I LAHVIČKY) A DOKONCE UMÍ UVAŘIT NA PÁŘE PRVNÍ ZELENINU PRO MIMINKO

Multifunkční ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2020 je přístroj, který si zamilují všechny maminky. V jednom výrobku budou mít totiž hned několik pomocníků. S ohřívačem se výborně pracuje, má přehledné ikonky, díky kterým se hned zorientujeme a rychle naučíme přístroj správně používat.

Umí ohřát mléko – přímo v lahvičce, kterou potom pohodlně nakrmíme miminko, snadno si poradí také s ohřevem dětské stravy – příkrmy můžeme zahřát buď rovnou ve skleněné lahvičce, nebo využijeme misku, která je součástí balení. V obou případech stačí jen do těla přístroje nalít 110 ml vody a otočit kolečkem na příslušnou ikonku s obrázkem lahvičky, či talířku.

S prvními příkrmy souvisí také další možnost využití ohřívače – a tou je vaření v páře. Jedná se o nejzdravější způsob přípravy stravy, jídla uvařená na páře si uchovávají vitaminy a další důležité živiny pro zdraví. Pro přípravu prvních jídel pro naše nejmenší je pára ten nejlepší způsob. První mrkvičku, brokolici, brambor, či další zeleninu (ale i ovoce) uvaříme velmi jednoduše – stačí nalít do těla přístroje 20 ml vody a pokrájenou zeleninu položit na parní mřížku, přiklopit víkem a zapnout symbol vaření v páře. Světelná kontrolka nám pak svým zhasnutím dá znamení, že je jídlo uvařené.

Další velmi potřebnou funkcí pro každou rodinu s malými dětmi je sterilizace, kterou zajistíme hygienickou čistotu nejen doplňků pro miminko, jako jsou savičky, dudlíky, ale také samotných lahviček. K ní budeme opět potřebovat víko, které je součástí balení a 40 ml vody, kterou vlijeme do těla přístroje. Pak už jen otočit na ikonku se sterilizací a o ostatní už se přístroj postará. Po ukončení procesu zhasne světelná kontrolka.

Tento multifunkční pomocník zkrátka zastane spoustu práce spojené s krmením miminek a stane se tak oblíbenou součástí každé rodiny s malými dětmi.

Všechny části, kromě nerezové topné desky jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují BPA (Bisphenol A).

Doporučená akční maloobchodní cena Multifunkčního ohřívače dětské stravy BAYBY BBW 2020 je 1.399 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

Multifunkční ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2020 umí i sterilizovat a vařit Multifunkční ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2020 umí i sterilizovat a vařit Multifunkční ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2020 umí i sterilizovat a vařit
Prohlédnout galerii (5)

Podobné projekty