zpět

Kvalitex.cz zahajuje velký jarní výprodej luxusního bavlněného povlečení z kolekce 2017/2018

Bavlna patří již od pradávna mezi oblíbené materiály, které jsou součástí tuzemských i zahraničních domácností, napříč mnohými generacemi. Není se čemu divit. Benefity bavlny jsou jednoduše nezpochybnitelné. Nejen, že je velmi příjemná na omak, také je pevná a vyznačuje se výjimečnými savými vlastnostmi i dlouhou životností. Pokud jsou právě tohle vlastnosti, které od povlečení očekáváte, máme pro vás nabídku, jíž by bylo škoda odmítnout. E-shop Kvalitex.cz právě spustil velký jarní výprodej bavlněného povlečení za exkluzivní ceny.

Povlečení z ČR = záruka kvality

Luxusní bavlněné povlečení nyní můžete pořídit za výprodejové ceny. Tyto ceny však nic nemění na samotné kvalitě bavlněného povlečení. Materiály, z nichž je povlečení Kvalitex šito, jsou neustále prověřovány a testovány. Ložní prádlo se tudíž vyznačuje vysokou kvalitou a dlouhou životností. Povlečení je vyrobeno ze stoprocentní bavlny, jejíž gramáž činí 110 g/m2.

Volba je na vás

Zákazník si navíc může vybrat druh zapínání. Zvolíte-li klasické nitěné knoflíky, zvládne povlečení i proces mandlování. Na výběr ovšem máte také klasický zipový uzávěr s peckovým jezdcem, který patří v současnosti mezi nejžádanější způsoby zapínání. Povlečení je standardně dodáváno ve velikosti 140x200 centimetrů (pro přikrývku) a 70x90 centimetrů (pro polštář). Protože po vyprání dojde k menšímu sražení, jsou tyto výrobky dodávány s rozměrovou rezervou.

Nespočet vzorů a barev

Součástí této akční nabídky je bavlněné povlečení na jednolůžko, které je k dostání v několika barevných odstínech a vzorových variantách. Oblíbené je například bílo modré povlečení DELUX FLORE, hodící se do moderních i rustikálních interiérů. Svým vzorem a barevnou kombinací nápadně připomíná tradiční tzv. „cibulový dekor“. K dispozici ovšem máte nepřeberné množství dalších barevných kombinací i vzorů, které budou slušet každé ložnici.