Hledáte to správné svítidlo pro osvětlení svého bytu, domu, restaurace nebo hotelu? Pak jste na tom správném místě. Nabízíme Vám značky renomovaných výrobců, dostatečné množství kategorií a také články zabývající se touto problematikou. Žádný jiný vizuální prvek vytvářející styl nemůže být tak všestranně používán a žádný není tak emočně účinný, jako osvětlení. Volba barvy světla Vás může stimulovat nebo uklidnit. Svítidla Vám pomohou vytvářet nespočet efektů ve vašem interiéru a zajistí dostatek potřebného světla od technických místností přes vstupy, chodby, koupelny až po osvětlení jednotlivých pokojů. Na našich stránkách najdete svítidla moderní i retro svítidla, v poslední době stále více oblíbenější úsporné LED osvětlení, lustry do obýváku, stropní a nástěnná svítidla, závěsné i bodové osvětlení, stolní a stojací lampy. V případě potřeby je možno prolistovat katalogy dalších výrobců svítidel. Jsme hlavní prodejci značek MAXlight a 4Concepts v Česku. V naší nabídce najdete také např. výrobce osvětlení Mantra, Aquaform, Searchlight, BPM Lighting, Viokef, Markslojd, Dalber, LED žárovky Skylighting a další. Budeme velmi rádi, když si z naší nabídky vyberete to správné světlo pro váš interiér, které mu dodá pocit útulnosti a příjemné atmosféry. Pomůžeme vám najít osvětlení, při kterém si můžete odpočinout nebo naopak podpoří vaši aktivitu a tvořivost. Zabývat se otázkou správného výběru svítidel se určitě vyplatí již dlouho před stavbou či rekonstrukcí.

Proč svítidla?
V Karviné jsme s manželkou v roce 1994 otevřeli kamennou prodejnu se svítidly (která funguje dodnes) po tom, co jsme u nás dlouho nemohli sehnat nic kloudného a museli osvětlení nakoupit v zahraničí. Jelikož mě vždy zajímaly interiéry a v pravěku podnikání u nás se mi to zdálo jako dobrý záměr, rozhodli jsme se, že to zkusíme. Od té doby se sortiment svítidel rozhodně pozměnil  i rozšířil, a stal se mým koníčkem.


Proč internetový obchod?
Internetový obchod byl asi logickým vyústěním mé cesty, kdy jsem po odchodu z kamenné prodejny dělal obchodního zástupce postupně několika výrobcům osvětlení a potom si řekl, že to zkusím takto. Nyní se s naším týmem snažíme nabízet a hledat značky svítidel, které se u nás až tak moc nevyskytují. Eshop Osvětlení-Svítidla.com jsme vytvořili především s ohledem na Vás, neboť požadavky našich zákazníků jsou pro nás neustálou výzvou a novým cílem. Nabídku svítidel, která se průběžně aktualizuje a rozšiřuje vybíráme tak, aby každý mohl uspokojit potřebu kvalitního osvětlení podle svých požadavků. Rádi poradíme při výběru vhodných svítidel a společně s Vámi se vynasnažíme najít optimální řešení. Stále také mapujeme možnosti a trendy v moderním osvětlení. Sledováním a vnímáním hodnocení zákazníků se snažíme nabídnout to, na co čekají a co je pro ně vhodné. Při vzájemné spolupráci s bytovými architekty a designery naplňujeme Vaše interiéry pohodou a příjemnou atmosférou.

Roman K.

Všechny projekty