O nás

Útulně.cz svým uživatelům přináší unikátní a atraktivní obsah zaměřený na bydlení. Ať už tedy začínáte s kompletní rekonstrukcí, hledáte inspiraci pro svůj nový domov, nebo „jen“ chcete ostatním ukázat proměnu svého bydlení, Útulně.cz je to správné místo pro vás.

Naším cílem je vybudovat webovou stránku, kterou si uživatelé z velké části tvoří sami. U nás je registrace zdarma, a to jak pro koncové zákazníky, tak dodavatele/firmy. Díky tomu si ti, které spojuje zájem o design a bydlení, mohou velmi jednoduše a rychle předávat informace, fotografie nebo kontakty.
Zároveň chceme uživatelům přinášet to nejzajímavější ze světa bytového designu, a proto u nás budete nacházet nové články o aktuálních trendech i osobnostech českého i zahraničního designu.

Přidanou hodnotou projektu Útulně.cz je jednoduchý, pohodlný a rychlý on-line nákup zobrazených výrobků. Máte-li zájem, můžete zde získat i kontakt na designéra, a to podle lokality a referencí, které přidali další uživatelé.
Útulně.cz spadá pod společnost DALTEN media s.r.o. Pod jednou střechou tak najdete prestižní tituly a on-line média, mezi něž patří Realitymix.cz, Kdechcibydlet.cz, RealityMIX magazín, Hospodářské noviny, Ekonom, Respekt, Marketing a Media a další.

Váš tým Útulně.cz

Provozovatel

DALTEN media s.r.o.
Na Harfě 916/5a,
190 00 Praha 9 - Vysočany

E-mail: