zpět

Jak udělat z koupelny oázu pro duši?

Utečte na moment z civilizace a dopřejte si chvilky jen pro sebe. V prostředí, které vás uklidní, nabije svěží energií.

Přeneste si do koupelny kouzlo přírodních jevů, barev i materiálů. Kouzlo bydlení moderních milovníků přírody spočívá v přirozenosti a jednoduchosti. Díky přírodním materiálům, barvám inspirovaným paletou přírodních odstínů a dostatkem zeleně, vytvoříte oázu pro duši. 

Svůj kousek přírody, kde se vám bude skvěle odpočívat a relaxovat, si můžete zařídit i uprostřed městského ruchu. Vybavení koupelny musí odolat prakticky stále přítomnému vlhku, párám a samozřejmě vodě. A to u použití přírodních materiálů jako je dřevo může být problém. Proto ve většině případů, a z hlediska praktičnosti, sáhneme po jeho nejrůznějších imitacích. Řeč je hlavně o obkladech a dlažbách. Populárními přírodními materiály jsou dřevo a kámen, a tak se také velmi často imitují. A to opravdu dokonale. 

Nejmodernější technologie digitálního tisku dokáží perfektně napodobit, dokonale imitovat strukturu dřeva. Každé takové prkno je originál, což dodává celku věrohodnost. Podívejte se, jaké obklady, dlažbu a další zařizovací předměty jsme zvolili pro toto stylového řešení. Inspirujte se. 

 Abychom prostor koupelny ještě více zateplili, použijeme skutečné přírodniny. Alespoň v podobě malých doplňků či dekorací . Do dózy klidně dejte malé oblázky, naaranžujte živé květiny. Vyhrát si můžete i s dekorací z přírodního bambusu. Vytvoříte si tak z koupelny malou, klidnou oázu pro duši, uprostřed ruchu velkoměsta. 

 

Chtěli byste také koupelnu v přírodním stylu?

 

Siko koupelny

(KP)