zpět

Mezinárodní den růžové

Věděli jste, že i růžová barva má svůj mezinárodní den? Je jím 23. červen. Růžová je spojována s energií, volností a láskou. Je velice uklidňující, uvolňuje mysl a napětí, a proto se hodí i do interiérů. Ale doba, kdy se používala pouze do dívčích pokojů je dávno ta tam.

Je trendy ve všech odstínech

Růžová je jedna z nejuniverzálnějších barev. Má mnoho odstínů, ale je velice důležité vybrat ten správný. Pokud si nepotrpíte na extravagantní interiér, vsaďte na pudrové odstíny. Světle růžovou lze použít i jako neutrální. Svou jemností totiž nepoutá pozornost a vytváří tak dokonalé pozadí.  Můžete ji použít do obývacích pokojů, do jídelen i kuchyní.

Nejjemnější kombinací je růžová s bílou. Se zelenou vytvoří kontrastní pár, s oranžovou působí v prostoru velmi svěže. Sluší jí to také v kombinaci s chladným betonem a všemi tóny šedi. A jestli se někam opravdu hodí všechny odstíny růžové, pak je to právě dětský pokoj nebo ložnice. Růžová dodává energii, a pokud máte ráno problém se vstáváním, může Vám právě tato barva pomoci. Při zařizování dětských pokojů je však hlavním kritériem jejich spokojenost, proto se dětí nezapomeňte zeptat, jaké jsou jejich představy.

Malířská barva JUPOL Gold nabízí odstíny pro každý pocit, který máte rádi. Užijte si barvy i malování. Zvolte snadnou cestu k profesionálním výsledkům!

  • Možnost tónování do více než 10.000 barevných odstínů.
  • Stejnoměrný vzhled natíraných povrchů bez viditelných tahů po válečku.
  • Čisté a vysoce kryjící odstíny s matným vzhledem nátěrového filmu.
  • Vysoká omyvatelnost – třída 2 podle EN 13300.
  • Je šetrná k lidskému zdraví.
  • Vysoká vydatnost (závisí na odstínu).

 

Mezinárodní den růžové Mezinárodní den růžové Mezinárodní den růžové
Prohlédnout galerii (4)