zpět

Inspirace na nejlepší kousky na Vánoce aneb co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítřek

Ačkoliv nám teprve začal říjen, ale vánoční tematika už zachvátila spousty obchodů s dekoracemi. Tu na vás vykouknou ozdoby na stromeček, jinde vánoční dekorace, prostírání… Tak buďte letos připravení a ulovte včas ty nejlepší kousky.

Jako by to bylo jen pár týdnů, kdy jsme uklízeli balicí papír a vyhazovali vánoční stromeček a najednou jsou Vánoce opět před námi. Stačí se pozorně rozhlédnout - obchody jsou plné různých dekorací. Pokud stále váháte, jakou barevnou kombinaci zvolit, nikdy neprohloupíte s červenou barvou, kterou můžete snadno mixovat se stříbrnou, zelenou či zlatou. Poslední roky je také velmi trendy kombinace bílé a fialové. Každopádně myslete na to, že i vánoční dekorace by měly ladit a neměly by nijak narušovat styl, v jakém máte byt zařízený. Pokud byste se rádi v dekoracích vrátili o pár desítek let zpět, tak nešlápnete vedle s barevnými dřevěnými ozdobami různých tvarů. Ať už je zavěsíte nad okno, nebo jimi ověnčíte vánoční stromeček, váš domov bude vždycky působit teple a útulně.

Určitě tedy neprohloupíte při včasném výběru, za chvilku se budou obchody plnit davy lidí a vy tak máte právě teď jedinečnou příležitost nakoupit v klidu a ulovit ty nejlepší kousky. Přejeme šťastnou ruku při výběru.

 

Christine Pölderlová

Inspirace na nejlepší kousky na Vánoce aneb co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítřek Inspirace na nejlepší kousky na Vánoce aneb co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítřek Inspirace na nejlepší kousky na Vánoce aneb co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítřek
Prohlédnout galerii (4)

Podobné projekty