zpět

Zahrada rajských potěšení. Kde jinde se můžete zrelaxovat více než ve vaší koupelně?

Žádná jiná místnost v bytě se během uplynulých dvaceti let neproměnila tolik jako koupelna. Z ošuntělé Popelky se stala velkorysá wellness oáza, které spíše než k hygieně slouží k relaxaci. Tak zapomeňte na pračku (ta patří do technické místnosti) a raději si pořiďte vířivku či saunu. Zasloužíte si to!

Cena za něžnost

Bílá nikdy nevyjde z módy. Je symbolem čistoty i nevinnosti a dodá vašemu interiéru luxusní zámecký look. A pokud k ní přidáte zlatou, bude iluze královského sídla dokonalá.

Keramické doplňky z kolekce Oliva, Lene Bjerre, dávkovač na tekuté mýdlo, 10 x 17 cm, 1300 Kč; dóza na kartáčky, 7 x 10 cm, 950 Kč; prodává A la Maison, Palladium

Kamenné srdce

Přírodní kámen je to nejlepší, co můžete svému domácímu wellness dopřát. Ostatně ve svých lázních ho používali již staří Řekové a Římané. Jeho kresba nejlépe vynikne na velkých plochách.

Kolekce froté ručníků Architecture, Möve, materiál 85 % bavlna, 10 % viskoza, 5 % len, ručník 50 x 100 cm, 560 Kč, osuška 80 x 150 cm, 1500 Kč; prodává A la Maison, Palladium

Všemi smysly

Znáte něco romantičtějšího než koupel ve dvou při mihotavém světle svíček? Když si dopřejete ještě láhev šampaňského, bude to vzpomínka, která nikdy nevymizí.

Vonná svíčka ve skle Home Spa, různé vůně, doba hoření 60 hodin, cena 490 Kč; prodává A la Maison, Palladium

Zimní pohádka

Kde je psáno, že vířivou koupel si musíte dopřávat jen uvnitř? Když dáte vířivku na terasu a náhodou napadne sníh, garantujeme vám, že si to daleko lépe užijete.

Sedmimístná vířivka Columba iN, rozměry včetně kabinetu 225 x 241 x 105 cm, cena 449 900 Kč + DPH (zahrnuje plnou výbavu, včetně dopravy, instalace a zprovoznění), www.usspa.cz

Z ptačí perspektivy

Vaše domácí wellness si zaslouží velký prostor a ještě větší výhled. Přes den ho dost možná tolik neoceníte, ale až bude město pod vámi zářit světly, bude to nádhera.

Pětimístná inteligentní vířivka Persea iN s hydromasážní terapií, rozměry včetně kabinetu 201 x 216 x 88,5 cm, cena 365 900 Kč + DPH (zahrnuje plnou výbavu, včetně dopravy, instalace a zprovoznění), www.usspa.cz

Záře, která neomrzí

Nerez bude mít v koupelně vždycky své místo. Je elegantní, hodí se do moderních i retro interiérů, nevadí mu vlhko a pokud je kvalitní, tak se hned tak nerozbije.

Nerezová sada koupelnových doplňků, dávkovač na tekuté mýdlo 2 900 Kč, sklenička 1 600 Kč, mýdlenka 1 600 Kč, prodává www.ilbagno.cz

Obr. IBB nature

Hra světel

Pokud se bez něčeho v koupelně neobejdete, tak je to osvětlení. Více malých těles vám v tomto případě poslouží lépe. Co se týče nábytku, materiálově mu dominuje nerez a dřevo.

Lavička do koupelny v kombinaci nerez a dřevo 5 600 Kč, dřevěná rohožka 2 600 Kč, prodává www.ilbagno.cz

V modrém rámu

Moderní koupelny se obvykle pyšní velkoplošnými zrcadlovými stěnami, ale pokud dáváte přednost Provence a vintage stylu, bude pro vás zrcadlo v dřevěném rámu to pravé.

Nástěnné zrcadlo Azure, dřevěný rám, 14 x 38 x 38 cm, cena 569 Kč, www.westwing.cz

Na svém místě

Během ranní či večerní očisty potřebujeme spoustu drobností. Možností, kam je odkládat tak nebude nikdy dost. Běloskvoucí porcelán v dřeveném lůžku vám poslouží skvěle.

Podstavec Kyoto, 1079 Kč, www.westwing.cz

Black & White

Opustit vanu či vířivku a zachumlat se do měkoučkého froté. Pak usednou vedle s bosýma nohama na vyhřáté podlaze a dopřát si ještě malou chvilku klidu. To je přesně to, co po rušném dni potřebujete

Ručníky a osušky z kolekce Saaga, více barev a rozměrů, 100% bavlna, cena od 339 Kč, prodává Pentik, www.pentik.com, Obchodní centrum Spektrum, Čestlice

Zahrada rajských potěšení. Kde jinde se můžete zrelaxovat více než ve vaší koupelně? Zahrada rajských potěšení. Kde jinde se můžete zrelaxovat více než ve vaší koupelně? Zahrada rajských potěšení. Kde jinde se můžete zrelaxovat více než ve vaší koupelně?
Prohlédnout galerii (8)

Podobné projekty