zpět

Praktické i vtipné aneb Vybíráme svatební dar

Jaro a léto, které jsou oblíbeným „svatebním“ obdobím, již máme za sebou. Jsou ale páry, které pro tento velký okamžik zvolí, a to z jakéhokoli důvodu, podzimní a zimní měsíce. Problém s výběrem svatebních darů nás tedy nemine po celý rok. Peníze v obálce jsou již takovým tradičním dárkem, který sice mladém páru pomůže, ale proč nebýt originální?

Výběr dárku je obecně jedna velká neznámá, jak se říká „sto lidí, sto chutí“, a trefit někdy to, co udělá dotyčnému opravdu radost, je nelehký úkol. Natožpak svatební dar, který vybíráte pro dva lidi, jimž se má líbit. To člověku hlavu zamotá ještě víc, a nakonec opět skončí u té obálky.

My jsme pro vás v galerii níže připravili pár tipů, které novomanžele pobaví, udělají radost a zároveň vyšperkují jejich hnízdečko lásky do naprosté dokonalosti. A pokaždé, když věc v bytě zahlédnou, vzpomenou si právě na vás a vaši originalitu. Tak zkuste udělat výjimku a místo obálky darujte originální bytový doplněk a my vám ručíme za to, že budete za hvězdu.

 

Christine Pölderlová

Praktické i vtipné aneb Vybíráme svatební dar Praktické i vtipné aneb Vybíráme svatební dar Praktické i vtipné aneb Vybíráme svatební dar
Prohlédnout galerii (6)

Podobné projekty