zpět

Konečně jsme se dočkali aneb Štědrý den je tady

Od listopadu nakupujeme dárky, plánujeme pečení cukroví i rodinné návštěvy. A mnohokrát si říkáme, že nám to za to honění a stres nestojí a proč si raději nešetříme nervy. Ale pak nastane ten velký den a my nelitujeme ani jediné minuty strávené u plotny a peněz utracených za dárky pro nejbližší.

A jak si co nejlépe užít nezapomenutelnou atmosféru nejkrásnějšího dne v roce, kdy můžete být s těmi, které máme rádi?

Prostřený stůl

Perfektně prostřený stůl je vizitkou každé hospodyňky. Co ho ale opravdu dovede k dokonalosti? Přece rodina či přátelé, kteří s námi u stolu sedí! V podstatě není až tak důležité, zda máme na stole dostatek odpovídajících příborů a tu nejlepší sadu skla a porcelánu. Naši nejbližší ocení snahu je pohostit a vytvořit úžasnou atmosféru.

Dekorace

Máme pro vás tip na stylovou dekoraci k vánočnímu stromku. Že nevíte, o co jde? Přece o vánoční papír, který je po rozbalení dárků všude kolem nás, a šťastné výrazy přítomných. Opět můžeme mít radost, že jsme se s dárky trefili do černého a nikdo neodchází od vánočního stromečku zklamaný. Balicímu papíru skvěle sekunduje vaječný koňak a drobky od cukroví, které všem moc chutnalo, a tak je zřejmé, že přes všechno to hudrování budeme u plotny stát i příští rok.

Pohodlí nade vše

Většinou nepotřebujeme ani židle nebo křesílko. Bohatě nám postačí podlaha s polštáři či koberec. Usadíme se kolem vánočního stromečku a máme tak úžasný výhled na všechny naše blízké, na které jsme celé ty měsíce mysleli a kvůli kterým jsme běhali po městě a sháněli dárky, které jim vykouzlí úsměv na rtech.

Osvětlení

Hvězdy. Tím ale nemyslíme hvězdy na řetězu omotané kolem vánočního stromečku. Máme na mysli ty na obloze, na které se díváme z okna, když všechno kolem utichne a my si můžete užít ty nejkouzelnější dny v roce. Není krásnějšího světla, které nám může tahle noc nabídnout. 

Za celý tým Útulně.cz vám přejeme ty nejkrásnější Vánoce plné radosti a štěstí. Užijte si je dosyta a podle svých představ. Protože to, co dělá interiér interiérem, domov domovem, je hlavně to, že se v něm cítíme dobře nejenom my a rodina, ale i příbuzní a přátelé.  

 

Christine Pölderlová

 

Konečně jsme se dočkali aneb Štědrý den je tady Konečně jsme se dočkali aneb Štědrý den je tady
Prohlédnout galerii (2)

Podobné projekty