zpět

Holky, pozor! Věděly jste, že i doma se můžete cítit jako Carrie ze Sexu ve městě?

Vybavujete si tu scénu, kdy Carrie poprvé uviděla šatnu, kterou pro ni vytvořil pan Božský? Tu neskutečnou radost v očích by měla asi každá z nás. Jenže… Velkou překážkou pro vytvoření šatny nebývají jenom finance, ale i chybějící prostor. Pokud nemáte velký dům nebo byt, je těžké vytvořit místo, kam ukládat svoje krásné hadříky, botky a kabelky

Máte-li volnou místnost, je výroba šatny o něco lehčím úkolem než pro ty z nás, které takové štěstí nemají. Pokud patříte do té druhé, početnější skupiny, naučte se využívat prostor na maximum. Někdy udělají své i obyčejné štendry, úložné boxy a poličky, které si pověsíte, kam je třeba. Nebojte se zapojit partnera či kamaráda, dejte mu do ruky vrtačku a vytvořte si to skvostné dílo podle svých představ a za minimální ceny. Vezměte obchody s bytovými doplňky útokem a věřte, že výsledek bude stát za to.

Velkým trendem dnešní doby jsou především šatní skříně, kde na své věci vidíte, protože nemají dvířka. Která z nás by se ráno nechtěla pokochat pohledem na úhledně složené svetříky a boty seřazené podle sezóny a barev. Výhodou (a pro někoho nevýhodou) je, že nás tento způsob ukládání věcí nutí udržovat pořádek. Přece si nechcete udělat ostudu, až přijde nečekaná návštěva.

Dalším způsobem jak si vytvořit prostor pro hezkou šatnu, je výměna sezónních věcí. Proč mít v létě ve skříni zimní bundy a huňaté svetry a v zimě po ruce letní šatičky? Zabalte neaktuální oblečení do pytlů a tašek a uložte pod postel nebo do sklípku. Ušetříte spousty místa pro to, co právě potřebujete.

Ať už se do šatny pustíte nebo ne, důležité je, abyste se v těch nových červených šatech mohly ukázat svému panu Božskému. Jeho užaslý pohled přece vydá za všechny šatny světa :)

Kdyby vám to přece jen nedalo, tak se mrkněte do galerie a inspirujte se!

 

Christine Pölderlová

Holky, pozor! Věděly jste, že i doma se můžete cítit jako Carrie ze Sexu ve městě? Holky, pozor! Věděly jste, že i doma se můžete cítit jako Carrie ze Sexu ve městě? Holky, pozor! Věděly jste, že i doma se můžete cítit jako Carrie ze Sexu ve městě?
Prohlédnout galerii (9)

Podobné projekty