zpět

Lahvička s ohřívačem yoomi warmer: Teplé mléko pro miminko na lusknutí prsty

Inspirováno maminkou, designováno tatínkem, ověřeno vlastními dětmi, takové je motto britské značky yoomi, kterou nově dováží na náš trh tradiční český dovozce a výrobce dětského zboží společnost Babypoint. Vlastní rodičovská zkušenost s potřebou co nejrychleji nasytit hladové miminko, ať už v noci či na cestách, stála u zrodu značky yoomi, systému pro krmení kojenců. Výsledkem je v podstatě samoohřívací láhev, která po zmáčknutí tlačítka ohřívače yoomi warmer doslova na lusknutí prsty, přesně do minuty, ohřeje mléko na požadovanou teplotu (32 – 34 °C). Předem „nabitý“ speciální ohřívač yoomi warmer (např. za 2 minuty v mikrovlnné troubě) se vkládá přímo do lahviček yoomi, aktivuje se stiskem tlačítka a funguje de facto jako „průtokový ohřívač“, který zajistí optimální ohřátí mléka i savičky na teplotu lidského těla do minuty a pak po celou hodinu od zapnutí. Více informací o sortimentu yoomi najdete na www.babypoint.cz.

yoomi warmer se postará o teplé mléko do jedné minuty, kdekoliv a kdykoliv

Mít po ruce mléko v optimální teplotě, bez obav z přehřátí. V noci, na cestách, kdykoliv. To je úkol pro ohřívač yoomi warmer, který si dopředu nabijete jedním ze tří možných způsobů (v mikrovlnné troubě, v horké vodě nebo v parním sterilizátoru) a použijete třeba až za týden, nebo za měsíc, prostě v momentě, kdy stisknete žluté tlačítko. Ohřívač je kompatibilní se všemi lahvemi yoomi a jednoduše se vloží a zašroubuje mezi uzávěr a savičku. Po aktivaci ohřívače mléko protéká speciálně navrženými kanálky tak, že při dosažení savičky má již ideální teplotu. yoomi warmer ohřeje mléko bleskovou rychlostí do jedné minuty a schopnost ohřevu má po dobu až jedné hodiny. Po použití se ohřívač dobije ve speciálním obalu v mikrovlnné troubě již za 2 minuty, nebo se dobíjí a zároveň sterilizuje ve vroucí vodě nebo v elektrickém parním sterilizátoru (cca 30 minut), tento dobíjecí cyklus lze provést až 300krát.

yoomi warmer se hodí pro ohřev jak mateřského mléka, tak umělé výživy či dalších dětských nápojů. Jedná se o velmi snadné a bezpečné ohřívání bez rizika přehřátí mléka, kterým se ničí jeho cenné živiny. yoomi warmer navíc ohřeje nejen mléko, ale také savičku, takže dítě má pocit, že pije od maminky. Proto je ohřívač velmi vhodný pro přechod z kojení na umělou výživu. Ohřívač poskytuje zcela jedinečné podmínky pro uchování živin a zároveň minimalizuje množení bakterií v mléce, neboť se ohřívá až těsně před pitím mléka. Je to ideální pomocník na noční krmení, kdy si nemusíme nikde nic chystat, jen stiskneme tlačítko a za minutku může miminko pít. Samozřejmostí je fakt, že v Anglii vyráběný yoomi warmer neobsahuje BPA.

Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 470 Kč.

Lahvička s ohřívačem yoomi warmer: Teplé mléko pro miminko na lusknutí prsty Lahvička s ohřívačem yoomi warmer: Teplé mléko pro miminko na lusknutí prsty
Prohlédnout galerii (2)

Podobné projekty