zpět

Skvělý tip na odpočinek přímo u vás doma. Pořiďte si ho také!

Když je venku sychravo a na procházku člověk nemá náladu, je třeba si prostor pro relaxaci vytvořit přímo ve svém bytě. Že nevíte jak? Tak jdeme na to!

Pro nedělní relax či odpočinek po vyčerpávajícím pracovním dni není třeba hned běžet do nejbližšího wellness centra. Stačí si udělat pohodlí u sebe doma. Není to tak těžké. Zkuste si třeba pořídit závěsné křeslo. Je cool, pohodlné a vypadá naprosto úžasně.

Pokud tedy máte doma kousek volného místa a nevíte, jak prostor využít, závěsné křeslo vás nezklame. Díky němu se třeba obývák promění v moderní místnost, kterou lze využít i trochu jinak. Patříte-li k těm šťastlivcům, kteří mají k dispozici zimní zahradu či velkou terasu, pak neváhejte. Tyto trendy křesílka jsou stále v kurzu a natrefíte na ně v každé specializované prodejně či velkoobchodu s nábytkem. Pověsíte a pak už stačí vzít si k ruce rozečtenou knihu či časopis, uvařit oblíbený nápoj a zapálit vonnou svíčku. Věřte, že nikde si neodpočinete tak naplno jako u sebe doma v tomhle skvělém křesílku. A nemusíte ani nikam jezdit. 

 

Christine Pölderlová

Skvělý tip na odpočinek přímo u vás doma. Pořiďte si ho také! Skvělý tip na odpočinek přímo u vás doma. Pořiďte si ho také! Skvělý tip na odpočinek přímo u vás doma. Pořiďte si ho také!
Prohlédnout galerii (5)

Podobné projekty