zpět

Pomocníci pro stavbu i zahradu

Chystáte se využít volný čas a hezké počasí k opravám ve vašem domě či na chalupě? Aby vám šla práce hezky od ruky, je důležité využít vhodné pomocníky. Značka STIHL má ve své nabídce přístroje, které nahradí košťata či hrábě, snadno si poradí se dřevem, kamenem nebo i betonem.

Jedním z praktických nářadí, které je v domácí dílně dobré mít, je rozbrušovačka. Její schopnosti využijete k řezání jak kovu, kamene tak i různého stavebního materiálu. Malý akumulátorový rozbrušovací stroj STIHL TSA 230 je primárně určen pro profesionální použití, ale uplatnění má i v širokém spektru nejrůznějších činností v interiéru i v exteriéru. Pokud tedy potřebujete například rozdělit dlaždice, cihly či obkladačky na konkrétní rozměry, nebo se chystáte vyřezávat do zdiva drážky pro elektroinstalaci, rozbrušovačka je ideálním pomocníkem. Snadno si poradí i s plastovými či kovovými trubkami. Výhodou akumulátorové rozbrušovačky STIHL TSA 230 je především její nízká provozní hlučnost, skvělá mobilita a stále vysoký výkon s maximální efektivitou.

Jednou z dalších činností, které vás mohou v letních měsících potkat, ať už doma na zahradě nebo na chatě či chalupě, je příprava dřeva. Štípání polínek na letní grilování zvládnete sekyrou, ale pokud chystáte dřevo na topení v krbu, bez motorové pily se již neobejdete. Akumulátorovou pilu STIHL MSA 200 ocení každý, kdo pracuje v klidových zónách nebo na vlastní zahrádce, kde nechce rušit okolí. Pila STIHL MSA 200 je vhodná, jak pro práci venku, tak i pro práci v interiéru. Na rozdíl od standardních motorových pil je tak tichá, že pro práci s ní není zapotřebí ochrany sluchu. Váží pouze 3,3 kg a je vybavena ergonomickými prvky, které jsou zárukou pracovního komfortu. V interiérech poslouží zejména tesařům a dalším řemeslníkům, kteří pracují se dřevem.

S pomocníky jako je rozbrušovačka nebo motorová pila si snadno poradíte s prací, která vás čeká. Po každé práci ale přichází i fáze úklidu, do které se většinou nikomu nechce. Především pro úklidové práce venku je vhodný akumulátorový foukač STIHL BGA 100. Vyměňte košťata a hrábě za foukač a šetřete tak vaše tělo. Foukač je tichý, lehký a velmi výkonný. Poradí si s trávou, pilinami, smetím a jiným odpadem. Pro práci v domácnosti, ve sklepě, garáži či dílně se hodí vysavač STIHL SE 62. Snadno s ním odstraníte jak kapalné, tak i suché nečistoty. Do posledního detailu tak můžete zahladit stopy po nepořádku, který jste napáchali v během práce na vašem domě či chalupě.

Pomocníci pro stavbu i zahradu Pomocníci pro stavbu i zahradu
Prohlédnout galerii (2)

Podobné projekty