zpět

Jaké spotřebiče by neměly chybět v žádné moderní domácnosti?

I přesto, že si někdo na moderní technologie příliš nepotrpí, existují i takové, které vám fungování domácnosti nejenom usnadní, ale také zpříjemní. Pokud ještě váháte, čtěte dál a uvidíte, že možná svůj postoj přehodnotíte.

Vysávání bez práce

Na mysli máme robotický vysavač. Když se tato novinka objevila na trhu, bránili jsme se jí zuby nehty s výmluvou, že nikdy nedokáže vysát tak dobře, jako klasický ruční vysavač. Ano, možná i na tom něco pravdy je, ovšem pokud porovnáme vysavače s nižším sacím výkonem s tuto šikovnou vychytávkou, rozhodně tento souboj vyhraje právě robotický vysavač. Kdy jindy totiž dostanete příležitost odejít z bytu a vrátit se do krásně vyluxovaného? Robotický vysavač stačí pouze zapnout, poté už bude luxovat místnost po dobu, kterou si na něm nastavíte. Pak se automaticky vrátí na své místo, tedy do nabíjecí stanice. Zkuste mu dát šanci a uvidíte, že čas, který trávíte vysáváním drobků po své ratolesti, se dá rozhodně využít i jinak.

Špičková televize

Ať už se nám to líbí nebo ne, televize vládne většině českých domácností. Většina z nás si už ani nedovede představit večer bez skvělého filmu nebo oblíbeného pořadu. Proto zainvestujte a pořiďte si televizi, která vás vtáhne do děje a má i další chytré vychytávky, k nimž patří brouzdání po internetu nebo připojení mobilního telefonu umožňující poslech hudby dle vlastního výběru.  

Chytrá lednice

Asi nemusíme zmiňovat fakt, že lednice je základním vybavením každé kuchyně už mnoho let. V poslední době ale máme na výběr i takové, které nám dokážou čas strávený v kuchyni nejen usnadnit, ale i zpříjemnit.

Pokud máte dostatek prostoru, určitě se vyplatí si připlatit a pořídit si takzvanou americkou lednici. Ta nejenomže dokáže nadávkovat led i studenou vodu, ukazovat čas, sama se odmrazit a zamezit vzniku námrazy na stěnách lednice, ale i ničit bakterie a plísně či udržovat správnou teplotu zajišťující nevysychání potravin.

Skvělá káva kdykoliv budete chtít

A to nejpříjemnější na konec. Pokud jste milovníky kvalitní a dobré kávy, určitě neváhejte a pořiďte si do své kuchyni skvělého pomocníka, který vám připraví přesně takovou kávu, jakou máte rádi.  Na trhu je mnoho typů kávovarů, které váš oblíbený nápoj dovedou k dokonalosti. 

 

Christine Pölderlová

Jaké spotřebiče by neměly chybět v žádné moderní domácnosti? Jaké spotřebiče by neměly chybět v žádné moderní domácnosti?
Prohlédnout galerii (2)

Podobné projekty